За три дні свої родимки перевірили майже півтори тисячі франківців

news-image: За три дні свої родимки перевірили майже півтори тисячі франківців
На стометрівці впродовж трьох днів 9-11 травня, в білих наметах відбувались огляди мешканців міста на предмет виявлення захворювань шкіри, з яких найбільш небезпечною є меланома.

Результати оглядів є вражаючими: за три дні роботи на стометрівці до лікарів дерматологів та онкологів звернулось і оглянуто 1410 осіб, у 10 осіб запідозрено меланому, у 30 осіб — запідозрено базаліому (рак шкіри). Про це йдеться на сторінці Управління охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради. Об этом сообщает volynlife.in.ua со ссылкой на СМИ.

Окрім того, за три дні було оглянуто 435 осіб лікарями-дерматологами. Виявлено псоріаз — у 26 осіб, червоний плоский лишай — у 3 осіб, екзему — у 28 осіб, оніхомікоз — у 9 осіб, грибкові ураження шкіри — у 11 осіб, кератому — у 120 осіб, атопічний дерматит — у 13 осіб.

У випадках, коли була потреба встановити точний діагноз, відвідувачів скеровано в лабораторії або в обласний дерматовенерологічний диспансер. Всім іншим — були надані рекомендації щодо подальшого лікування.

З наступного тижня лікарі клініки "БРАСС.Здорова шкіра" та міських поліклінік продовжуватимуть огляди вчителів і школярів міста та студентів і викладачів ВНЗ міста на предмет захворювань шкіри.Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/za-try-dni-svoi-rodymky-pereviryly-mayzhe-pivtory-tysyachi-frankivciv.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя