Національна спілка журналістів України звернулася до NewsOne

<span>NewsOne і «Россия1» анонсують проведення телемосту «Надо поговорить!» 12 липня о 18:00</span> — Національна спілка журналістів України звернулася до NewsOne
NewsOne і «Россия1» анонсують проведення телемосту «Надо поговорить!» 12 липня о 18:00
НСЖУ закликала телеканал NewsOne якомога скоріше переглянути своє рішення щодо проведення телемосту з каналом Росія24 Об этом сообщает novostinovosti.in.ua со ссылкой на СМИ.


Національна спілка журналістів України (НСЖУ) засудила проведення телемосту українським телеканалом NewsOne та державним російським телеканалом Росія24.


Про це повідомив у Facebook голова НСЖУ Сергій Томіленко.


«Наша позиція однозначна — «російські ЗМІ несуть пряму відповідальність за розпалювання ворожнечі та поширення інформаційної пропаганди, спрямованої на дестабілізацію ситуації в Україні» (цитата із заяви Правління НСЖУ, квітень 2018). Ми готові захищати широкі права українських журналістів та українських ЗМІ, водночас обурливою є пряма співпраця із російським пропагандистським телеканалом», — говориться у заяві НСЖУ.


Національна спілка журналістів закликала колектив телеканалу NewsOne дотримуватися чинного законодавства та норм медіарегулювання, які забороняють трансляцію в українському ефірі російських телеканалів.


«При цьому власники та керівники медіа повинні враховувати , що свідома співпраця з державними російськими медіа може бути фактором, який спричинить протестні акції (та цілком реально — фізичну агресію)...» — додається у заяві.


НСЖУ закликала телеканал NewsOne якомога скоріше переглянути своє рішення щодо проведення телемосту з каналом Росія24.


Нагадаємо, український телеканал NewsOne і заборонений в Україні пропагандистський телеканал «Россия1» анонсують проведення телемосту «Надо поговорить!», який відбудеться 12 липня о 18:00.


Телеканал NewsOne, який збирається провести телеміст з Російською Федерацією, пояснив таке рішення «важливістю діалогу між народами України і Росії».


Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликає журналістів та керівників каналу NewsOne відмовитись від проведення телемосту з російським пропагандистським каналом «Россия1».


Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк засудив проведення телемосту телеканалу NewsOne з Росією і заявив, що в РНБО працюють над відповідним питанням.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/nacionalna-spilka-zhurnalistiv-ukrajini-zvernulasya-do-newsone--608004.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя